Haber

Kızının “Baba” feryadı hafızalara kazındı! Öldürülen Sinan Ateş, katıldığı programda nasıl bir baba olduğunu anlattı.

Eski İdeal Ocaklar Genel Başkanı Sinan Ateş, 30 Aralık’ta Ankara’da düzenlenen silahlı baskında hayatını kaybetti. Cinayet soruşturması kapsamında çok sayıda kişi tutuklanırken, Ateş’in cenazesinde kızının ağlaması yürekleri dağladı.

“BABA” KIRIK KALPLERİ BEKLİYOR

Ateş’in kızının babasının tabutunun arkasından ‘Baba’ diye feryat etmesi herkesi derinden etkiledi. Kız çocuklarına düşkünlüğüyle tanınan Sinan Ateş, İdeal Ocaklar Genel Başkanı olduğu dönemde katıldığı Youtube yayınında nasıl bir baba olduğunu anlattı.

“İYİ BİR BABA OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM”

Ateş, “İyi bir baba olduğumu düşünüyorum. Kızlarımla genelde kitap okuruz, satranç oynarız, ata bineriz, yüzeriz. Kızlarımla çok güzel vakit geçiriyoruz. İki kızım var. Bengisu ve Banu Çiçek. Birlikte oyunlar oynuyoruz, puzzle yapıyoruz.Resimler çiziyoruz.Dediğim gibi sosyal bir baba olduğumu düşünüyorum.Çocuklarıma çok yakın olduğumu düşünüyorum.”

SİNAN ATEŞ KİMDİR?

Devlet Bahçeli’nin talimatıyla 2019 yılında Ülkü Ocakları Genel Başkanı olan Sinan Ateş, İYİ Parti’nin kuruluşunda MHP yönetiminden yana olanları sert şekilde eleştirdi. Sinan Ateş, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin isteği üzerine 2 Nisan 2020 tarihinde başkanlık görevinden istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nde göreve başladı. Sinan Ateş evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu