Ekonomi

ICRYPEX’ten Ödüllerle Yatırımcıları Memnun Etme Kampanyası!

Türkiye’nin en popüler kripto para borsalarından biri ICRYPEX yatırımcı olmak isteyen tüketicilerin kaçırmaması gereken bir kampanya başlattı. ” Hediye Kripto Kutusu“adlı bu kampanya, borsaya üye olan herkesin 15 bin TL’ye varan hediyeler kazanmasını sağlayacak. Gelin bu kampanyanın detaylarına hep birlikte daha yakından bakalım.

ICRYPEX’in Hediye Kripto Kutusu dünyanın en büyük hacimlerine sahip bazı kripto para birimleri kapsar. Bu kapsamda platforma üye olmanız ve kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz durumunda Bitcoin ( BTC), Ethereum ( ETH), Çığ ( AVAX), Shiba Inu’nun ( SHIBA) veya Dogecoin ( DOĞA İle dolu bir kripto kasası alacaksınız). bu kasada 15 TL ile 15 bin TL arasıKripto para birimi çeşitli miktarlarda mevcut olacaktır.

ICRYPEX’e katılan arkadaşlarınıza hediye kripto kutusu da kazanabilirsiniz!

Hediye Kripto Kutusu kampanyasının önemli bir avantajı bulunmaktadır. Öyle ki ICRYPEX’e üye olarak kimlik doğrulama süreci Tamamladıktan sonra, platforma eklediğiniz her yeni kullanıcı için kutu kazanmaya devam edeceksiniz. Yani cebinden bir kuruş bırakmadanBüyük bir kripto para birimi yatırımcısı olabilirsiniz.

Mevcut üyeler de unutulmadı!

ICRYPEX ayrıca Hediye Kripto Kutusu kampanyasında üyelerine sunar. unutmadı . Daha önce ICRYPEX üyesi olan kullanıcılar, platforma getirdikleri her yeni yatırımcı için bir hediye kripto kutusu alacak. Böylece yatırım miktarı artmış olacaklar.

ICRYPEX’in 15 bin TL’ye varan ikramiye dağıttığı kampanyaya katılmak isterseniz, buradaborsaya tıkla mobil uygulamaya ulaşabilir, kayıt işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu